Losowa Fotka
Facebook
Kanały informacyjne
Co ma się znaleźć w kanale RSS?
Newsy
Artykuły
Pliki
Zdjęcia
Odwiedziny gości
Dziś:132
Wczoraj:33
W tym tygodniu:323
W tym miesiącu:1,465
W tym roku:8,920
Wszystkich:152,514
Sponsor
Administrację zapewnia i hosting sponsoruje Szymon Michalewicz
Aktualności

Gratulacje dla Marty

Dodane: 30.11.2012 17:26, Autor: andful, Komentarze [0]
Konkurs

W dniu 21 listopada 2012r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie etapu Powiatowego Konkursu Fotograficznego pod hasłem „MŁODOŚĆ – BEZPIECZEŃSTWO – HIV”, zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną  w Lesznie, Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, na którym wręczono I nagrodę uczennicy klasy IIb Gimnazjum w Lipnie Marcie Skrzypczak. Opiekunem etapu szkolnego Konkursu była Pani Mirosława Klecha. Praca Marty została wysłana na wojewódzki etap Konkursu. Życzymy Marcie powodzenia.

Marta Skrzypczak

R  e  k  l  a  m  a
Aktualności

Sukces Jesiki Kaźmierczak

Dodane: 24.11.2012 11:41, Autor: andful, Komentarze [0]
Konkurs

Uczennica klasy III c, Jesika Kaźmierczak, wygrała Szkolny Konkurs Recytatorski Psalmów i wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Gądeckiego w Opalenicy.  Zaprezentowała Psalm 126 z Biblii Gdańskiej i została jedną z pięciu laureatek. W przygotowaniach pomagał jej p. Bartosz Grobelny, a opiekunem był ks. Proboszcz R. Turbański.
Serdecznie gratulujemy.

Jesika Kaźmierczak

Aktualności

Poetycka LEKCJA

Dodane: 24.11.2012 11:39, Autor: A.Markiewicz, Komentarze [0]
Newsy

8 listopada gimnazjaliści z kl. II a i II b, wraz z p. A. Markiewicz i p. A. Włoczewską, uczestniczyli w spotkaniu poetyckim z p. Markiem Czuku, które obyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipnie. Spotkanie odbyło się w ramach XXXV Międzynarodowego Listopada Poetyckiego i XVII Dnia Leszczyńskiego. 
Poeta przeczytał swoje wiersze, m. in. Róża, Wiewiórka, Pies, Jesień, Zima. Opowiedział, czym się zajmuje i w jaki sposób powstają jego wiersze. Zdradził także, na jakich twórcach warto się wzorować, jeśli chce się zostać poetą.
Po spotkanie poeta rozdawał autografy. Z pewnością była to ciekawa lekcja.

Aktualności

Wyniki konkursu

Dodane: 22.11.2012 20:25, Autor: andful, Komentarze [0]
Konkurs

19 października w gimnazjum odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.  Cztery uczennice: Fortunata Fedyk, Maja Kwiatkowska, Aleksandra Mielnik oraz Weronika Tyrała, zakwalifikowały się do etapu rejonowego. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Aktualności

Próbne egzaminy

Dodane: 22.11.2012 20:24, Autor: andful, Komentarze [0]
Uczeń

Dnia 12, 13 i 14 listopada odbyły się próbne egzaminy gimnazjalne dla uczniów klas III. We wtorek uczniowie pisali test z przedmiotów humanistycznych, w środę matematyczno-przyrodniczy, a w piątek z języka angielskiego.


Zarządzaj stroną